Özelliklerimiz

Formlar Cepte, Online müşteri yönetim anketleri oluşturabilir, sms ile müşterilerinize kolaylıkla iletebilirsiniz. Altyapı maliyeti olmamakla birlikte, kayıt ile yapılan kontrollerden kurtulabilirsiniz. İletmiş olduğunuz sorulara puan verebilir, gelen cevaplara göre başarı durumunu ölçümleyebilirsiniz.

Her cihaza uyumlu arayüzü ile Formlar Cepte istediğiniz yerden erişim sağlayabilirsiniz.

Müşterilerinize cep telefonu kadar yakın olun… Müşteri portföyü olan, hedef kitle ve personeli ile dijitalleşmeyi amaçlayan tüm kurum ve kuruluşlar kullanabilir.

Dilerseniz bayilerinizi de denetleyebilirisiniz. İsterseniz bayileriniz, kendi müşterilerini sisteme eklesin, böylelikle her bir bayinizi ayrı ayrı değerlendirebilir ve puanlayabilirsiniz.

Sizlerde tüm bayilerinizin memnuniyeti takip edebilirsiniz. İsterseniz, en çok katılım sağlayan bayinize ödül verebilir, rastgele katılımcılar arasından seçim yapabilir ve kazanan listesi oluşturabilirsiniz.

İşletmelerinizde temizlik kontrol listesi işlemlerinde kullanılabilir,

Restaurant hijyen ve kontrol sistemlerinde kullanabilirsiniz,

Çalışan satışçınızın görüşmeleri sonucunda bilgi almak için kullanılabilir,

Proje tesliminde kullanılabilirsiniz. 

Belediyenize gelen vatandaşlarınızı, gitmiş oldukları ilgili bölüme göre değerlendirmesini alabilir ve detaylı olarak raporlayabilirsiniz. Aynı zamanda personel memnuniyetini de ölçümleyebilir ve istemiş olduğunuz form yapısını oluşturabilirsiniz.

Kurumun kalite yönetimi konusundaki misyon, vizyon ve ilkelerini doğrultusunda, hizmet sunumuna yönelik politikaların geliştirilmesi konusunda destek sağlar.

Mevcut durumu etkinlik, verimlilik ve hizmet kalitesi yönden değerlendirerek, kurumun kaynaklarını, belirlenen politika ve hazırlanan planlar doğrultusunda harekete geçirir, uygulamaya koyar, izler ve yeni durumlara göre hizmetin kalite ve verimliliğinde sürekliliği sağlamak üzere gerekli tedbirleri alır. Çalışmalardan elde edilen düzeltici önleyici faaliyetler sonucunda ulaşılan çözümleri standartlaştırarak uygulamaya koyar.

Bütün çalışanların bilgi ve beceri düzeyinin yükseltilmesi, yönetime katılımın sağlanması, iş ve görev tanımına uygun olarak çalıştırılması, birim içi koordinasyonun sağlanması ve çalışanlar arasında güvene ve sürekli gelişmeye dayalı bir ortamın yaratılmasını sağlar.

Sahadan bilgi almak istediğiniz her an Formlar Cepte en büyük yardımcınız olacaktır.

Diğer Programlarımız